Adres korespondencyjny Oddziału Krotoszyn:
Adrian Kokot
63-700 Krotoszyn ul. Osadnicza 56
telefon: 504241867
mail: a_kokot@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna za wypuszczanie gołębi z miejscowości Krotoszyn :
Ireneusz Grobelny 516510522
Współrzędne geograficzne miejsca wypuszczania gołębi w Krotoszynie :
51o 42' 25,5" N
17o 27' 18,5" E


2019 Dorosłe

 LOT NR 1 CHOJNÓW-JERZMANOWICE (28.04.2019)

Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych


Mistrzostwo gołębi rocznych
 

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 LOT NR 2 BOLESŁAWIEC (05.05.2019)

Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

                                      Mistrzostwo gołębi rocznych
 

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 LOT NR 3 ZGORZELEC (11.05.2019)

Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

Mistrzostwo gołębi rocznych
 


    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 LOT NR 4 GRIMMA I (19.05.2019)

Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

Mistrzostwo gołębi rocznych
 


    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 LOT NR 5  HILDESHEIM I (26.05.2019)

Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

Mistrzostwo gołębi rocznych
 


    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 LOT NR 6  GRIMMA II (02.06.2019)

Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

Mistrzostwo gołębi rocznych
 

                                          Puchar Oddziału - Gołębie Młode Seria 5/3
 

 
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 LOT NR 7  HILDESHEIM II (09.06.2019)

Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

Mistrzostwo gołębi rocznych
 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

 LOT NR 8  HILDESHEIM III (16.06.2019)

Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

Mistrzostwo gołębi rocznych
 

                                                                                Puchar Oddziału -  Seria 5/3


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

 LOT NR 9  HILDESHEIM IV (23.06.2019)

Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

Mistrzostwo gołębi rocznych
 

                                                                                Puchar Oddziału -  Seria 5/3
                                    (DLA HODOWCÓW WYSTAWIAJĄCYCH GOŁĘBIE NA WYSTAWIE OKRĘGOWEJ)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

 LOT NR 10  GRIMMA III (30.06.2019)

Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

Mistrzostwo gołębi rocznych
 

  


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

 LOT NR 11  BORKEN I (07.07.2019)

Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

                                               Puchar Oddziału -  Seria 5/3


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 LOT NR 12  GRIMMA IV (14.07.2019)

Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

                                               Mistrzostwo Gołębi Rocznych


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 LOT NR 13 BORKEN II (21.07.2019)

Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                  
                                   ZAKOŃCZENIE SEZONU
                                                                                                   
        KATEGORIE


GMP


IM


  MISTRZOSTWO Z LIST SEKCYJNYCH
   

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MISTRZOSTWO ODDZIAŁU W KATEGORIACH   
Kat. A

Kat. B

Kat. C

Kat. D

Kat. M

 


 


 


 


 


  
 


© C O P Y R I G H T S 2009: WWW.SUPERHODOWCA.PL