Adres korespondencyjny Oddziału Krotoszyn:
Adrian Kokot
63-700 Krotoszyn ul. Osadnicza 56
telefon: 504241867
mail: a_kokot@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna za wypuszczanie gołębi z miejscowości Krotoszyn :
Ireneusz Grobelny 516510522
Współrzędne geograficzne miejsca wypuszczania gołębi w Krotoszynie :
51o 42' 25,5" N
17o 27' 18,5" E


2020 Dorosłe

 LOT NR 1 BOLESŁAWIEC (24.05.2020)

Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

Mistrzostwo gołębi rocznych

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 LOT NR 2 ZGORZELEC (30.05.2020)

Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

Mistrzostwo gołębi rocznych
 

 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 LOT NR 3 GRIMMA I (07.06.2020)

Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

Mistrzostwo gołębi rocznych

 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 LOT NR 4 GRIMMA III (14.06.2020)

Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

Mistrzostwo gołębi rocznych


Puchar gołębi rocznych
Seria 5/3

   
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 LOT NR 5 GOTTINGEN I (22.06.2020)

Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

Mistrzostwo gołębi rocznych
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 LOT NR 6 GOTTINGEN II (28.06.2020)

Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

Mistrzostwo gołębi rocznych
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 LOT NR 7 GOTTINGEN III (05.07.2020)


Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

Mistrzostwo gołębi rocznych
 

Puchar Oddziału
Seria 5/3

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 LOT NR 8 GRIMMA IV (12.07.2020)


Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych

Mistrzostwo gołębi rocznych
 

  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 LOT NR 9 BORKEN (19.07.2020)


Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych
 


Puchar Oddziału
Seria 5/3
 

 BORKEN -Lista OKRĘGOWA

 BORKEN - Lista REJONOWA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 LOT NR 10 GRIMMA V (25.07.2020)


Lista oddziałowa

Mistrzostwo z list sekcyjnych



Mistrzostwo gołębi rocznych
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    ZAKOŃCZENIE SEZONU

Wyniki w kategoriach

GMP


Mistrzostwo z list sekcyjnych
 

Mistrzostwa: IM, DERBY - BRAK HODOWCÓW SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA



------------------------------------------------------------


Wyniki w kategoriach po weryfikacji


KATEGORIA „A”

1.    OLES MATEUSZ                        257,83
2.    KROWICKI KRYSTIAN             290,62
3.    FURMANEK LUKASZ                 389,96
4.    MACIEJEWSCY J i B                 591,32
5.    POSPIECH MAREK LESZEK     1160,47  
6.    KRENZ DARIUSZ i JOZEF        1486,12
7.    GROBELNY – LYSIKOWSKI    1782,37

LOTNIKI
1.    KROWICKI KRYSTIAN    PL-0413-18-13639    coef. 23,98
2.    OLES MATEUSZ               PL-096-19-2551        coef. 24,76
3.    OLES MATEUSZ               PL-096-17-1158        coef. 24,94

KATEGORIA „B”

1.    OLES MATEUSZ                            458,49
2.    MACIEJEWSCY J i B                      509,20
3.    KRENZ DARIUSZ i JOZEF              667,11
4.    GROBELNY – LYSIKOWSKI          916,69 
5.    GASZEK K.A.J.                            1021,26  
6.    FURMANEK LUKASZ                   1180,46
7.    LIS MARIA I ILONA                   1195,35

LOTNIKI
1.    MACIEJEWSCY J i B            PL-0413-18-4771        coef. 6,64
2.    OLES MATEUSZ                   PL-096-17-1112        coef. 73,19
3.    KRENZ DARIUSZ i JOZEF    PL-0413-15-7665        coef. 76,89


KATEGORIA „C”

1.    KUBICA EDWARD                    610,32
2.    SZCZEPANIAK BERNARD        632,05
3.    WOZNY ZBIGNIEW                 633,65
4.    OLES MATEUSZ                       737,33
5.    MUSIAL FRANCISZEK             944,75
6.    MACIEJEWSCY J i B              1006,27
7.    FURMANEK LUKASZ              1072,08
8.    KRENZ DARIUSZ i JOZEF      1081,94

LOTNIKI

1.    KUBICA EDWARD                     PL-0413-14-9140        coef. 45,40
2.    MACIEJEWSCY J i B                  PL-0100-18-7271        coef. 49,88
3.    KRENZ DARIUSZ i JOZEF          PL-0413-15-7725        coef. 77,44       


KATEGORIA „D”
   
1.    OLES MATEUSZ                    1453,65
2.    MACIEJEWSCY J i B             2106,79
3.    FURMANEK LUKASZ             2642,50
4.    KRENZ DARIUSZ i JOZEF     3235,17

LOTNIK

1.    MACIEJEWSCY J i B        PL-0413-18-4771        coef. 442,53





















 

  
 
 
 
   
 
  
   
    
       
  


© C O P Y R I G H T S 2009: WWW.SUPERHODOWCA.PL